0

DZIEŃ DZIECKA Z KOŁEM NR 12 DĄBROWA GÓRNICZA - RELACJA + WYNIKI

Aktualności | 2011-07-03 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W dniu 5 czerwca 2011 na Pogorii I zostały zorganizowane prze Nasze Koło zawody z okazji Dnia Dziecka. W imprezie wzięło udział 53 zawodników. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe: w wieku 5-10 lat oraz 11-16 lat.     Dzień już od rana przywitał nas piękną, letnią pogodą. O godzinie 8.00 wszyscy zawodnicy byli już przed Rybaczówką więc mogliśmy zacząć losowanie. Każdy z uczestników samodzielnie losował przypinkę z numerem stanowiska, otrzymywał słodki poczęstunek oraz zanętę i przynęty.      Godzinę po losowaniu rozpoczęły się ...... więcej

Zawody II Ligi spławikowej- Dwory

Nasza drużyna, po bardzo dobrym występie na Przeczycach, z niecierpliwością czekała na kolejne zawody II Ligi. Tym razem miejscem rywalizacji był kanał Dwory w Oświęcimiu. Przywitała nas fatalna pogoda- porywisty wiatr, deszcz i 14 stopni celcjusza. warunki przypominały raczej zawody, rozgrywane wczesną wiosną lub późną jesienią. Tak złej pogody w Lipcu nie spodziewał się nikt.                Jak wiadomo wędkarze to twardzi ludzie! Nie zrazili się złymi warunkami atmosferycznymi i przystąpili do zawodów z nadzieją, że ryby będą żerowały ...... więcej

Zapraszamy na zawody spławikowe z okazji 75 lecia naszego Koła

Zapraszamy wszystkich członków naszego Koła na zawody spławikowe, które rozegrane będą w dniu 10 Lipca (niedziela) na zbiorniku Pogoria 1. Zbiórka o godzinie 7.00.... więcej

Zawody Aktywu Kół Rejonu I - Poręba 26.06.2011

Aktualności | 2011-06-29 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W dniu 26.06.2011 na zbiorniku Poręba rozegrano zawody Aktywu Kół Rejonu I. Oczywiście tych zawodach wzięła udział nasza drużyna w składzie: 1. Szata Janusz 2. Szymanowski Waldemar 3. Ciszewski Jarosław 4. Tkaczyk Andrzej 5. Sikora Tomasz Pogoda zbytnio nie dopisała ponieważ wiał wiatr, ale nie aż tak mocny żeby weki nie utrzymać. Rybki też dopisały. Nasi zawodnicy zajęli w sektorach nastepujące miejsca: 1. Szata Janusz sektor A - 2 miejsce 2. Szymanowski Waldemar sektor C - 6 miejsce 3. Ciszewski Jarosław sektor E - 4 miejsce 4. Tkaczyk Andrzej sektor B - 7 ...... więcej

Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Kadetów - Kruki Oświęcim 11.06.2011 - Pechowe Losowanie

Aktualności | 2011-06-20 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W dniu 11.06.2011 zostały rozegrana I tura Mistrzostw Okręgu Kadetów, Juniorów i Młodzieży. Nasze Koło reprezentowało aż 4 zawodników: W kategorii katedów 1. Gola Tomasz W kategorii Juniorów 1. Szlęk Bartosz 2. Szlęk Maciej 3. Kordziak Paulina Zawody zostały zosrganizowane na zbiorniku Kruki w Oświęcimiu. Jest to trudne łowisko, na którym niejednokrotnie ryby łowi się jedynie metoda odległościową (która nie jest tak popularna wśród wedkarzy wyczynowych). Jednak nasi zawodnicy z pełnym zapałem wystartowali i już ...... więcej

Zawody Sądu Koleżeńskiego, Rzeczników oraz Komisji Rewizyjnej Kół rejonu I - Przeczyce 12.06.2011

Dąbrowa nie dała szans na zawodach Komisji Rewizyjnej, Sądu Koleżeńskiego i Rzeczników Kół. Nasi reprezentanci rozgromili konkuencje i tak wposzczególnych kategoriach: I komisji rewizyjnej: 1 miejsce zajął Epifanisz Koźma Koło nr 12 Dąbrowa Górnicza 2 miejsce zajął Tkaczyk Andrzej Koło nr 12 Dąbrowa Gornicza II Sądu Koleżeńskiego: 1 miejsce zajął Sikora Tomasz Koło nr 12 Dąbrowa Górnicza Gratulujemy i oby tak dalej. Ponizej Link do Galerii https://picasaweb.google.com/110020763256441341966/ZawodyKomisjiRewizyjnejPrzeczyce" ...... więcej

Zawody Prezesów Przeczyce - 10.06.2011

Aktualności | 2011-06-18 | Publikujący: Koło PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza

W dniu 10.06.2011 na zbiorniku Przeczyce rozegrone zawody spławikowe Prezesów Kół. Zawody zostały rozegrane z łodzi. W zawodach nasze Koło reprezentował prezes Waldemar Szymanowski ora v-ce prezes Jarosław Ciszewski. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali nasze Koło zajmując odpowiednio Waldemar Szymanowski 2 miejsce Jarosław Ciszewski 6 miejsce Gratulujemy!!!... więcej

Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz zdobyty.

W dniu 04.06.2011 na zbiorniku Przeczyce zostały rozegrane zawody o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz. W zawodach wzięło udział 17 trzy osobowych drużyn. Z naszego Koła wystartowały 2 drużyny: I drużyna w składzie: 1. Szylistowski Henryk 2. Kasprowicz Piotr 3. Sikora Tomasz II drużyna w składzie: 1. Ciszewski Jarosław 2. Bijak Mariusz 3. Ciszewski Jarosław Po zaciętej walce udzało się nasz I drużyna nie dała szans innym a nasz zawodnik Henryk Szylistowski zrobił wynik zawodów ponad 7kg ryb!!! I miejsce - Koło nr 12 Dąbrowa Górnicza I II miejsce ...... więcej

FINAŁ MŁODYCH TALENTÓW CZERWIONKA-LESZCZYNY 29.05.2011

W dniu 29.05.2011 na zbiorniku Tama w Czerwionce Leszczyny zostały rozegrane zawody - Finał Młodych Talentów. Zawody te są rozgrywane w kategorii do 14 lat. Z naszego Koła prawo startów wywalczyło sobie 2 zawodników ale niestety jeden z nich z powodu kontuzji nie mógł uczestniczyć w tych zawodach. W zawodach wystartował Gola Tomasz, który przygodę z wędkarstwem zaczął w marcu tego roku i od razu trafił pod opiekę naszych instruktorów wędkarstwa, którzy w bardzo krótkim czasie pokazali swojemu podopiecznemu metodę zestawu ...... więcej

Mistrzostwa Juniorów Rejonu I - 28.05.2011 r. nasz drużyna na pudle!!!

W dniu 28.05.2011 na zbiorniku Przeczyce zostały rozegrane Mistrzostwa Rejonu I juniorów. Naszymi reprezentatami byli: Kordziak Paulina, Maciej Szlęk, Dawid Baranik Spisali się oni bardzo dobrze zajmując 2 miejsce. 1. Łazy 34 5 pkt 2. Dąbrowa Górnicza 12 8.pkt 3. Wojkowice 63 9 pkt 4. Będzin Łagisza 70 12pkt 5. Siewierz 104 15 pkt 6. Będzin 1 15 pkt... więcej

Jaką metodę wędkowania lubisz najbardziej?