Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Wyniki zawodów

Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 12 18-19.04.2009

Spławikowe Mistrzostwa Koła nr 12 18-19.04.2009

Zawody odbyły się na Zbiorniku Pogoria I. W dniach 18-19.04.2009 r.  Rozegrano II tury dzieląc stanowiska na II sektory, ktoś kto w pierwszym dniu wylysował I sektor w drugim dniu losował stanowiska w II sektorze.

 

Wyniki po II turach łącznie

SENIORZY

Nazwisko i Imię                                        Suma miejsc w sektorach       Suma punktów

1. Bijak Mariusz                                                        5                                        5415

2. Ciszewski Jarosław                                               5                                        3715

3. Sikora Tomasz                                                     7                                         3085

4. Nowak Witold                                                      11                                        2380

5. Kowalski Zbigniew                                               11                                       2220

6. Szymanowski Waldemar                                     12                                        2565

7.Dąbrowski Zbigniew                                             12                                        2455

8. Tutaj Bogusław                                                   15                                        1775

9. Nazimek Piotr                                                      21                                          745

10. Kamieniarz Witold                                             22                                          675

11. Kozioł Marian                                                    23                                        1025

12. Sobański Albert                                                25                                          410

13. Kamieniarz Sebastian                                       26                                         525

14. Łęgowik Michał                                                 26                                          500

15. Rydzyński Stanisław                                         27                                          315

16. Jakosz Adam                                                    28                                          305   

 

JUNIORZY       

1. Łęgowik Paweł

2. Szlęk Przemysław

3.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.