Dni Dąbrowy Górniczej !!!!

Dnia 28.05.2016 odbyły się zawody wędkarskie z okazji Dni Dąbrowy Górniczej zorganizowane przez UM w Dąbrowie Górniczej przy dużym zaangażowaniu i pomocy naszego Koła. Startowało 10 trzyosobowych drużyn. W tym roku zbiornik Pogoria 1 był szczęśliwy  dla zawodników klubu Ele-Gant, którzy zwyciężyli. zaszczytne drugie miejsce zajęła drużyna Koła nr 12 w Dąbrowie Górniczej, reprezentowane przez Pana Prezydenta Miasta Zbigniewa Podrazę, prezesa Koła Waldemara Szymanowskiego i opiekuna młodych talentów Tomka Sikorę. Trzecie miejsce zajęła ekipa z Koła Wędkarskiego Arcelor Mittal. Trzeba również nadmienić, że najlepszy wynik zawodów uzyskał kolega Wiesław Piech z Koła Arcelor Mittal, wynikiem 4560. Kończąc zawody, przedstawiciel UM DG, kolega Zbigniew Kałuża podziękował za sportową rywalizację, wręczył puchary i zaprosił na nastepne zawody.